23 Eylül 2013 Pazartesi

Tavsiye Kanalı ve D-Shopping

D-Shopping aklıma hemen gelen elektronikten sağlık ürünlerine, mutfak ürünlerinden takıya kadar çok geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla genellikle annelerimizin(benim kayınvalidem müdavimi J) televizyondan takip ettiği ve dayanamayıp bir şeyler aldığı firmalardan biri :)
Bende önce annem sayesinde tanıdım bu kanalı ve siteyi Tavsiye Kanalı sayesinde de samimiyetimiz ilerledi J D-Shopping Sonbahar 2013 Kataloglarını incelemek isterseniz; tık tık

Tavsiye Kanalı , köklü firmalarla çalışan yeni çıkacak ürünler veya mevcuttaki ürünler ile ilgili tavsiyelere değer veren ve bünyesinde bir çok tavsiye meleği bulunduran, üyelerini minik sürpriz hediyeleri ile mutlu eden (2. paket geldi bana), bir çok site ve ürünü deneme şansı veren sevimli ve işi ciddiye alan bir site :) Bizim misyonumuz bize gönderilen ürünleri deneyerek eşimize, dostumuza tanıtmak.
Sosyal medya ağlarında ve blogumuzda duyurmak.
Sizde Tavsiye Melekleri arasında olmak istiyorsanız buyrun
Ben de tavsiye meleği oldum diye sizlere de duyurmuştum.

Geçen hafta izinliydim. Kargo işyerine gelmiş iş arkadaşlarım sağ olsunlar almışlar. Onlar alıştı artık benim kargo paketlerime. 

Eve geldiği gibi açtım paketi.


 İçerisinden çıkan D-shopping Sonbahar 2013 Katalogları mis gibi kahve eşliğinde eşimle bir güzel incelendi. Malum evi düzenleme aşamasındaki ihtiyaçlar seçildi.

Kuponları Dshopping'in 0212 464 6464 numaralı çağrı merkezlerinden veya www.dshopping.com web sitesinden 31 Aralık 2013 tarihine kadar yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Bir de bu sevimli bir ped çantası ile (ben bu kampanyadan açıkçası hiçbir şey beklemiyordum) küçük bir hoşluk yapmışlar biz meleklerin hayatına.
Tabi ki her zamanki hoş mektupları eşliğinde.
Ben indirim çeklerimi şu güzellikleri almak için kullanmayı düşünüyorum.
Teşekkürler D-Shopping.
Teşekkürler Tavsiye Kanalı
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder