26 Eylül 2013 Perşembe

Dove Dökülmelere Karşı Seri

Selamlar..Dove paketim gönderileli uzun zaman oldu fakat ilk önce haber versem mi diye düşünsem de tamamen kullanıp tüm düşüncelerimi yazmak istedim.
Benim saçlarım kısa ve her gün şekillendirerek jöle uyguladığımdan çok fazla dökülmem vardı. Bu seri tam da ihtiyacım olan bir üründü, cuk oldu yani J Ürünleri yaklaşık 2  aydır kullanıyorum. %99’a kadar dökülmeyi azaltmadı ancak her gün aynı işlemleri yapmama rağmen saç dökülmemde gözle görülür bir azalma var.

 

Dove bembeyaz bu şık kutu ile göndermiş ürünlerimizi. (DIY Projelerinde kullanmak için ideal)


Paketi açtığımda saç teli ile karşılaştım ki bu hınzır şakasını de beğendim J
Kutunun çekmecesinde kuzu kuzu yatan Dove Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Şampuan, Dove Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Kremi, Dove Saç Dökülmelerine Karşı Saç Bakım Maskesi, Dove Saç Dökülmelerine Karşı Yoğun Bakım Serumu görünce çok mutlu oldum.


Saç dökülmelerine karşı yoğun bakım kremi hariç tüm ürünlerin kokusu bildiğimiz dove harika kokusu.
 


Şampuanı her gün kullandım. Market şampuanlarına nazaran çok güzel köpürüyor aynı zamanda saçı çok güzel temizliyor. İkinci kez şampuanlamaya hiç gerek duymadım.Haftada 2 gün bakım maskesini, geriye kalan günler de saç kremini kullandım. Kremden sonra saçlarım yumuşacık oluyor, kolayca şekil alıyor. Ağır krem hissi olmamasını ben sevdim.


Bakım maskesinden sonra da ekstra yumuşak oluyor saçları. Krem de maske de saçları ağırlaştırmadan nemlendiriyor. Kremi ve maskeyi aynı yıkamada kullanmaya gerek duymadım.


Saç bakım serumunu da haftada 1 kere yeterli buldum. Saçlarım banyodan sonra kuru ve temiz saç diplerime uyguladım. Bir benim kısacık saçlarıma çooook fazla geldiği için ben 1 tüpü 2 defada kullandım. Serumda o çok beğendiğim klasik dove kokusu yereni çok ta beğenmediğim yoğun bir kimyasal kokusu ver ve ben bundan hiç hoşlanmadım.


Ben ve kısacık saçlarım Dove’un bu serisini çok beğendik, Ama serum olmasa da olabilir benim için.

Bu seri hakikaten saç dökülmelerini durdurduğu, saçlarımı yumuşacık yaptığından,  fiyatının uygunluğundan, misssss gibi koktuğundan, köpürmesi market şampuanlarına göre çok daha iyi olduğundan, isteklerime tam cevap verdiğinden yeniden alınması için listeye eklenmeyi hak ediyor.

Sizlere de benimle benzer beklentileriniz varsa tavsiye ederim. Bu arada Dove teşekkürler. İyi günler dilerim.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder