7 Haziran 2016 Salı

TAÇLARIMIZ

MERHABALAR....

ÖNCELİKLE HERKESİN RAMAZANI MÜBAREK, DUALARI KABUL OLSUN İNŞALLAH.

RÜYA İLE YAPTIĞIMIZ BİR ÇALIŞMA DAHA. KULLANILAN MALZEMELER TAMAMEN GERİ DÖNÜŞÜM. TAÇLAR KINA GECELERİNDE VERİLEN TAÇLARDI O ŞEKİLDE GÜNLÜK HAYATTA KULLANILAMADIĞI VE KENERDA BEKLEDİĞİ İÇİN SÖKTÜK. KURDELELER YA BİR ÇİÇEKTEN YADA BİR ÇİKOLATA KUTUSUNDAN SAKLADIKLARIMIZ. GÜPÜRLER ESKİ ELBİSELERDEN KESTİKLERİMİZ. TAŞLAR DA ORDAN BURDAN. RÜYA SİYAH ELBİSESİ İLE KULLANMAK İÇİN SİYAH BİR TAÇ İSTEDİ.


KURDELELERİ İSTEDİĞİNİZ BOYUTLARDA KESİYORSUNUZ.


KESTİĞİMİZ KURDELELERİ RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ TEĞELLİYORUZ.


DİKTİĞİMİZ KURDELENİN İPİNİ ÇEKEREK RESİMDEKİ HALİNİ ALIYOR VE SABİTLİYORUZ.


AYNI İŞLEMİ ŞİFON KURDELE VE DANTEL KURDELEYE DE UYGULAYARAK ÜST ÜSTE YAPIŞTIRIYORUZ. ORTASINA TAŞI DA SİLİKONLA YAPIŞTIRIP TACA SABİTLİYORUZ. TACIN YAPIŞTIĞI KISMA KÖTÜ GÖRÜNMESİNİ ENGELLEMEK İÇİN BEN BİR MİKTAR KURDELE YAPIŞTIRDIM.YİNE İSTEDİĞİMİZ BOYUTTA KURDELELER KESTİK VE BU SEFER SİLİKON YARDIMI İLE RESİMDEKİ GİBİ YAPIŞTIRDIK.


YAPIŞTIRDIĞIMIZ KISIMLAR BİRBİRİNİN ÜZERİNE GELECEK ŞEKİLDE TEKRAR SİLİKON İLE YAPIŞTIRIP ORTADAN KURDELE GEÇİREREK FİYONK HALİNE GETİRİP TACA SABİTLEDİK. ÜZERİNE DE TAŞI YAPIŞTIRDIK. TAMAMDIRRR.


BU TAÇTA DA KURDELELERİ KIRMIZI TAÇTAKİ GİBİ FAKAT + ŞEKLİNDE YAPIŞTIRDIK. ÜZERİNE ESKİ BİR ELBİSEDEN KESTİĞİMİZ KALBİ VE DÜĞMEYİ YAPIŞTIRDIK.


BU SEFER GÜPÜRLERİ BİRBİRİNE YAPIŞTIRDIK KIRMIZI TAÇTAKİ AYNI İŞLEM İLE KURDELELERİMİZİ YAPTIK VE TACA SABİTLEYİP İNCİLERLE SÜSLEDİK.

BİZ YAPARKEN ÇOK EĞLENDİK. SEVGİYLE KALIN...

1 yorum:

  1. Hepsi de birbirinden güzel olmuş, ellerinize sağlık :)
    Güle güle kullansın güzel Rüya...

    YanıtlaSil