22 Şubat 2013 Cuma

BANYODA DEĞİŞİM BAŞLASIN

BANYODA KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLİKLER YAPAYIM DEDİM. YENİ EVE ZAMANLA ALIŞIYORUZ. BANYO GRİ VE LİLA. ÇİÇEKLER DÜKKANI AÇTIĞIMDA GELMİŞTİ CAM BİR VAZODAYDI. AMA ESKİ EVDE RENKLERİ HİÇBİR YERE UYMADIĞI İÇİN TOZ ALMAMASI İÇİN SARIP SARMALAYIP DEPOYA KALDIRMIŞTIM. BU EVDE BANYO RENGİNE UYDUĞU İÇİN DEPODAN GETİRDİM AMA CAM VAZODAYDI. OLMAZDI. VAZODAN ÇIKARDIM.AYAKLI VAZODA DA TURUNCU RENKLİ ÇİÇEKLER VARDI, EVLENDİĞİMİZDE GELMİŞTİ. TURUNCU RENKTEN HİÇ AMA HİÇ HOŞLANMAM. BEN DE ANNEME POSTALADIM TURUNCU ÇİÇEKLERİ. FAKAT BU SEFERDE VAZO KAHVE RENGİYDİ, ALDIM ELİME BEYİZ AHŞAP BOYASINI BİR GÜZEL 3 KAT BOYADIM VE BANYO OLDUĞU İÇİN YAT VERNİĞİ İLE VERNİKLEDİM.

GELDİK SÜSLEMEYE; TÜL CANIM EŞİMİN BANA GÖNDERDİĞİ ÇİÇEKLERDEN ÇIKMA BİR TÜL. YERİ GELİR GEREKLİ OLUR DİYE SAKLARIM BÖYLE MALZEMELERİ. SİMLİ BİR RAFYA VARDI, ZANNEDİYORUM BİR ÇİKOLATA KUTUSUNDAN ÇIKMIŞTI. PÜSKÜLDE ÇOK ŞİRİN BİR NAZAR BONCUĞU VAR, O DA ALDIĞIM BİR PANTOLONUN ETİKETİNDE İLİŞİKTİ. VE HEPSİ MOR VE LİLA TONLARINDA OLDUĞU İÇİN BİRLEŞTİRDİM. ORTAYA BU ÇIKTI. BEN ÇOK BEĞENDİM. UMARIM SİZ DE BEĞENİRSİNİZ.
HAFTANIN SON GÜNÜNDE MUTLU BİR HAFTA SONU DİLİYORUM. SEVGİ İLE KALIN. 

5 yorum:

  1. çiçekleri nereden aldınız peki.benım de kafamda böle birşey yapmak var çünkü.ben de beklerim bloguma

    YanıtlaSil
  2. sibel-ish teşekkür ederim o senin şıklığın, kenidinin ruh doktoru yazıda bahsetmiştim sanırım benim küçük mütavazı bir dükkanım vardı dükkanın açılışında gönderilmişti ama sanırım bütün çiçekçilerde var

    YanıtlaSil