22 Ocak 2013 Salı

BİTENLER

BEN DE MODAYA UYDUM VE BİTENLER YAZISI YAZMAYA KARAR VERDİM. AMA BEN TOPLU BİR ÇEKİME SABIRSIZLANDIĞIM İÇİN; BİTTİKÇE FOTOĞRAFINI ÇEKTİM VE BOŞLARINI ATTIM.AYRICA GÜZEL BİR OLAY OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ÜRÜNLER HAKKINDA FİKRİMİZ OLUYOR.
DOVE YOĞUN ONARICI ŞAMPUAN:  EŞİMİN ÇOK SEVEREK KULLANDIĞI ŞAMPUAN, SAÇ DÖKÜLMESİNİ DURDURDUĞUNU SÖYLÜYOR. ÇOK MEMNUN, BİTMEDEN MARKETTEN YENİSİNİ YERİNE ALMIŞTIK.

PALMOLİVE TERMAL SPA VİCUT ŞAMPUANI: BİZ BU ÜRÜNÜ TATİLDEYKEN ALMIŞTIK. KİMSE KULLANMAK İSTEMİYOR. DİĞER KULLANDIĞIMIZ ÜRÜN BİTİNCE YENİSİNİ ALMADIM Kİ BU ÜRÜN BİTSİN. NİHAYET BİTTİ. BİZ HİÇ BEĞENMEDİK. İÇİNDE MİNİK PARTÜKÜLLER VAR, PEELİNG ETKİSİ İÇİN SANIRIM, AMA ZOR DURULANIYOR. BONYO SONRARISI BENİM CİLDİMİ KAŞINDIRDI. TAVSİYE ETMEM.

DALİN KİDS VİCUT ŞAMPUANI: RÜYA HANIMIN KULLANDIĞI BİR ÜRÜN. HOŞ BİR KOKUSU VAR, BU BERİNİN BİRKAÇ ÜRÜNÜNÜ DAHA ALMIŞTIK. MEMNUN DA KALDIK. YORUM YAZABİLMEK İÇİN BEN DE KULLANDIM, TEMİZLEYİCİ BİR ÜRÜN. TAVSİYE EDERİM.

AKAT GARDİ HAİR SPREY: BENİM SÜREKLİ KULLANDIIM BİR ÜRÜN ÇOK MEMNUNUM. TUTUCU AMA SAÇI KASKATI YAPMIYOR. BEN YENİSİNİ ALDIM BİLE.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder